D.U.K.

  • Ar priimate produktų grąžinimus?

Taip, priimame, tačiau produktų grąžinimui turi būti pateisinama priežąstis, produktas turį būti sugedęs, su defektu ar netinkamas naudoti. Produktų gražinimai, jeigu Jums tiesiog nepatiko prekė, nebus priimami.
  • Iš kur atkeliauja Jūsų produkcija?

Visi produktai gaminami Europos sąjungos šalyse. Mes vežame produktus tiesiai iš gamyklų. Dažniausiai užsakomi produktai gaminami: Italijoje, Ispanijoje.
  • Ar saugi Jūsų svetainė?

Svetainėje taikomos visos saugumo priemonės: palaikomas SSL šifruotų duomenų perdavimo protokolas, pačioje svetainėje vyksta kenkėjiško kodo skanavimas, bei daugelis kitų su saugumu susijusių veiksmų.
  • Kodėl nepavyko mano mokėjimas?

Mokėjimas gali neįvykti dėl daugelio priežasčių, tiek techninių, tiek su Jūsų banku susijusių veiksnių. Jeigu mokėjimas nepavyko, savo formuojamą užsakymą vis dar matysite mūsų svetainės krepšelyje ir galėsite pabandyti dar kartą. Taipogi, visuomet galite atvykti į mūsų saloną adresu: Smolensko g. 10B, Vilnius ir suformuoti užsakymą susipažinus su medžiagų pavyzdžiais.
  • Norėčiau pateikti užsakymą į užsienio valstybę

Priimame visus užsakymus iš visų EU šalių – tam kuriamas atskiras mūsų pardavimų portalas www.interjerosala.com. Jeigu, randate norimą produktą mūsų svetainėje, tačiau nerandate jo Angliškoje svetainės versijoje, rašykite mums elektroninį laišką adresu: info@interjerosala.lt ir nurodykite produkto nuorodą kurią norite įsigyti, su pristatymo adresu kitoje šalyje.