Apie Mus

INTERJERO SALA veiklą pradėjo 2015 metais. Mūsų įmonė sėkmingai dirba mažmeninės ir didmeninės prekybos grindų, sienų, santechnikos prietaisų bei interjero aksesuarų srityje. Mes galime pasiūlyti kokybiškas garsių gamintojų plyteles, kilimines dangas, parketlentes, PVC dangas, naturalų akmenį ir mozaikas, išsskirtinio dizaino santechnikos prietaisus ir vonios baldus bei vonios aksesuarus.
Savo darbą pradėjome susipažindami su žinomais gamintojais iš Italijos, Ispanjos ir Portugalijos – siekdami Lietuvos rinką papildyti aukštos klasės interjero medžiagų gaminiais. Didžiąją dalį populiarių medžiagų pavyzdžių laikome ekspozicijoje savo salone: Statybininkų g. 1B, Vilniuje – vietoje, kuri jau pamėgta daugelio dizainerių ir architektų dėl plataus kokybiškų gaminių asortimento.

Didelę reikšmę medžiagų ilgaamžiškumui ir grožiui suteikia būtent jų įrengimas ir paruošimas eksploatacijai, tad galime rekomenduoti patikimus meistrus.

INTERJERO SALOS komanda nuolatos plečia savo akiratį šioje industrijoje, lankosi pasaulinio lygio parodose ir susipažysta su naujausiomis gaminių tendencijomis. Savo produktų asortimentą nuolatos papildome ir visada siekiame Jus aptarnauti su geriausia kokybe – tiesiai iš gamintojų rankų!

TURITE KLAUSIMŲ? RAŠYKITE!